Порушення зору
Стандарт

3 кредитні програми, вигідні для підприємців у 2024 році!

1 лютого 15:52
0
21

У 2024 році до 70% всіх кредитів, які надаватимуть банки України, припадуть на малий та середній бізнес. За експертними прогнозами, приблизно половину позик підприємці братимуть у рамках державних програм «5-7-9%», «Доступний факторинг» та «Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%». Більш як 45% від усіх кредитів для МСБ складатимуть цільові спільні програми банків і виробників (постачальників) необхідного для ведення бізнесу знаряддя.

У 2024 році, за словами директорки департаменту малого та середнього бізнесу «ГЛОБУС БАНКУ» Оксани Шульги, програма стане більш точковою та підтримуватиме підприємців у тих галузях економіки, які ще не відновилися після широкомасштабного вторгнення та які здійснюють свою діяльність у регіонах із високими воєнними ризиками.

«У бюджеті на 2024 рік на програму “5-7-9%” закладено 18 млрд грн. Однак понад 5 млрд цих коштів витратять на покриття накопиченої заборгованості за компенсацію відсотків перед банками, що беруть участь у програмі. Тобто фактично бюджет програми у 2024 році скоротиться майже на третину. І цілком слушною є переорієнтація державної підтримки на галузі, які найбільше її потребують», – говорить Шульга.

Також за темою