![](/uploads/posts/2023-06-23/65249937fffb1c9dffbd72f4db689cfb.jpg)
Відверта розмова з директором магазину SinSay - Аліною Сеніною. Для неї 2022 рік був максимально жахливим: смерть сестри, окупація міста, поїздка в Англію з двома дітьми. Сьогодні Аліна кардинально змінила своє життя, допомагає українцям закордоном та мріє про повернення у рідне місто. Про реалії перебування в Англії, виклики та проблеми біженців, ставлення місцевих до українців обговорили в цьому випуску.