Порушення зору
Стандарт

Статті

Куди звертатися підприємцю, щоб отримати підтвердження, що підприємство не працює?

Якщо запитують ваші документи як підприємця, який не працює, ви маєте надати відповідні підтвердження, які можуть бути в електронному кабінеті платника податків.
5
76

Питання: Чи треба проводити аудит трудових книжок перед скануванням?

Перед тим як подавати скановані копії трудових книжок для оцифрування через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України, необхідно провести їх ретельний аудит
4
83

Питання: Як закрити ФОП, якщо немає запису в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків

Які кроки потрібно зробити, щоб правильно «закрити» підприємницьку діяльність, якщо фізичної особи - платника податків немає в Державному реєстрі платників податків?
5
81

Чи нараховуються податкові зобов’язання та коригується податковий кредит при знищенні (втраті) під час дії правового режиму воєнного стану на товари придбані з ПДВ?

При знищенні (втраті) під час дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану товарів, придбаних з ПДВ, як до запровадження дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану, так і в період його дії, а також при передачі в державну чи комунальну власність, у т. ч. на користь добровольчих формува...
3
74

Чи слід нотаріально завіряти договір оренди транспортного засобу, однією зі сторін якого є ФОП?

В деяких випадках є необхідність встановлення правового статусу фізичної особи в правовідносинах: діє вона у власних інтересах чи як суб’єкт господарювання, який орендує транспортний засіб із метою його використання у своїй господарській діяльності.
8
77

Як відновити втрачені документи в умовах війни

Що робити, якщо ваші документи були втрачені, знищені, пошкоджені або залишилися на тимчасово окупованій території? Як діяти з урахуванням воєнного стану?
6
99

Наразі діючий ФОП, але з 24.02.2022 жодного податка не платити, які найбільш актуальні питання сьогодні

Якщо ФОП з 24.02.2022 не сплачував податки. На сьогодні стало питання - чи платити єдиний податок, чи закривати ФОП, які штрафи для його подальшого існування?
8
89

Чи можна дистанційно з-за кордону зробити довіреність на отримання документів в Україні?

Громадяни України, які тимчасово перебувають або постійно проживають за кордоном, можуть реалізувати свої законні права та інтереси шляхом видачі довіреностей на розпорядження рухомим та/ або нерухомим майном.
5
180

Чи продовжуються договори оренди земельних паїв в умовах війни?

Багато виникає питань щодо продовження договорів оренди земельних паїв в умовах воєнного стану.
4
113

Чи можуть власники зруйнованого чи пошкодженого внаслідок війни майна розраховувати на компенсацію після його відновлення

Власники часто намагаються якнайшвидше відновити будівлі, які були пошкоджені чи зруйновані внаслідок повномасштабної війни рф проти України. Проте чи можуть розраховувати вони в таких випадках на відшкодування в майбутньому?
5
86

Також за темою

Як здійснити реєстрацію зміни фактичного місцезнаходження?

Зміна юридичної адреси (місцезнаходження) підприємства: особливості воєнного стану
6
203

Чи можна дистанційно з-за кордону зробити довіреність на отримання документів в Україні?

Громадяни України, які тимчасово перебувають або постійно проживають за кордоном, можуть реалізувати свої законні права ...
5
180

Питання: Як закрити ФОП, якщо я знаходжуся на окупованій території?

Відповідь: Процедуру закриття ФОП можна здійснити не виходячи з дому
4
173