Порушення зору
Стандарт

Розширено можливості підприємців для отримання держпідтримки

2 січня 19:34
3
180

 

27 грудня 2023 року Уряд прийняв постанову про внесення змін до Порядків, які регулюють надання фінансової державної підтримки суб’єктам підприємництва.

 

Удосконалено Порядки, відповідно до яких здійснюється реалізація програм «Доступні кредити 5-7-9 %», «Доступний фінансовий лізинг 5-7-9 %» та «Доступний факторинг». Передусім знято обмеження в отриманні державної підтримки для підприємців:                                                                                                        

- які перереєструвалися на підконтрольну територію України, але не мають змоги релокації бізнесу, проте своєчасно виконують зобов’язання за кредитними договорами та сплачують податки, збори та обов’язкові платежі до держбюджету України;                                                                                                             

- які зареєстровані, зокрема, на територіях Херсонської (у т. ч. місто Херсон), Миколаївської та Дніпропетровської областей, для яких вже визначена дата завершення бойових дій та тимчасової окупації, але дата ще не внесена до Переліку територій активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси. 

      Крім того, з метою виконання домовленостей з МВФ, передбачено сфокусувати Програму 5-7-9 % виключно на мікро, малих та середніх підприємствах.

Посилання на публікацію

Також за темою

«Зроблено в Україні»

- 40% придбаного товару українського виробництва повертається у бюджет. - Купуючи українське, ти платиш заробітну плату...
3
90