Порушення зору
Стандарт

ДО 2 000 000 ЄВРО ДЛЯ БІЗНЕСУ — ПРОЕКТНЕ ФІНАНСУВАННЯ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ

26 лютого 12:48
1
96

Інструмент фінансування від уряду Німеччини спрямований на вже існуючі компанії, які хочуть стабільно інвестувати в Україну та розширювати свою діяльність на місцевому рівні. Відповідні проекти можуть отримати технічну та фінансову підтримку в розмірі до двох мільйонів євро, якщо компанія покриває щонайменше половину витрат. Важливо, щоб ці проекти, окрім досягнення довгострокових бізнес-цілей, також приносили стійкі вигоди місцевому населенню.

Для підприємств, які бажають стабільно налагодити або розширити свою операційну діяльність і таким чином досягти позитивного ефекту для розвитку України – наприклад, шляхом підготовки кваліфікованих працівників або впровадження стандартів сталого розвитку.

Для кого

Компанія знаходиться у приватній власності і орієнтована на отримання прибутку 

Компанія зареєстрована в Україні, ЄС, країні-членкині Європейської асоціації вільної торгівлі (ЄАВТ) або КСР ОЕСР 

Передумовою для отримання фінансування є наявність достатніх фінансових ресурсів та кадрового потенціалу, які відповідають ідеї проекту. Для цього ваша компанія повинна:

  • мати щонайменше 8 працівників

  • мати річний оборот не менше 800 000 євро

  • мати щонайменше дві перевірені річні фінансові звіти

  • мати позитивний чистий прибуток, а також достатній власний капітал і ліквідність для забезпечення власного внеску

Сума

Рішення про фінансування конкретних проектів приймаються на щоквартальних конкурсах ідей. Відповідні проекти фінансуються в розмірі від 100 000 до 2 мільйонів євро, що покриває до 50% загальних витрат. Під час реалізації проекту вашу компанію буде супроводжувати виконавчий партнер з Німеччини.

Дедлайн

Подайте заявку до 31 березня.

Більше інформації за посиланням

Також за темою