Порушення зору
Стандарт

Пільги зі сплати місцевих податків і зборів – по заявах платників і до закінчення року: постанова Кабміну

2 січня 19:29
6
76

Кабмін постановою від 19.12.2023 № 1333 затвердив Порядок подання інформації щодо рішень про встановлення податкових пільг із сплати місцевих податків та/або зборів, прийнятих на підставі заяв платників податків про визнання земельних ділянок непридатними для використання у зв’язку з потенційною загрозою їх забруднення вибухонебезпечними предметами.

Цей Порядок визначає процедуру подання інформації щодо рішень про встановлення податкових пільг із сплати місцевих податків та/або зборів, прийнятих на підставі заяв платників податків про визнання земельних ділянок непридатними для використання у зв’язку з потенційною загрозою їх забруднення вибухонебезпечними предметами (далі – рішення). 

Сільські, селищні, міські ради, військові адміністрації та військово-цивільні адміністрації подають інформацію щодо рішень контролюючим органам за місцезнаходженням земельних ділянок протягом 10 календарних днів з дня прийняття відповідного рішення за формою згідно з додатком до цього Порядку. 
Рішення приймаються на кожний календарний рік за умови наявності відповідних заяв платників податків та на період не більш як до кінця поточного календарного року. 

Більш детальноза посиланням

Також за темою

Оновлено план-графік податкових перевірок на 2024 рік

29 квітня 2024 року на вебсайті ДПС оприлюднено оновлений План-графік проведення документальних планових перевірок платн...
2
16

Додаток ТЦ до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств: зміни, які набули чинності

Державна податкова служба України повідомляє, що 06.02.2024 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 07....
2
16

Про зміни до порядку справляння плати за землю з 16 березня

Державна податкова служба надала роз’яснення щодо справляння плати за землю відповідно до положень Закону України ...
2
16