Порушення зору
Стандарт

єВідновлення в застосунку Дія для отримання державної допомоги для відновлення житла

31 травня 2023 г. 10:06
4
97

Якщо ваше житло постраждало внаслідок збройної агресії рф, держава Україна надає можливість скористатись послугою єВідновлення в застосунку Дія для отримання державної допомоги для відновлення житла.

Запустили послугу єВідновлення в застосунку Дія — подавайте заяву, щоб отримати кошти на ремонт пошкодженого житла.

Світовий банк виділяє кошти, щоб українці змогли якомога скоріше відновити власні домівки, пошкоджені через повномасштабне вторгнення.

На першому етапі послуги єВідновлення допомогу отримають люди, чиї будинки потребують косметичного ремонту. Наприклад, ваше житло придатне для життя, але треба замінити вікна, двері, відремонтувати дах тощо. Пріоритет мають учасники бойових дій, мобілізовані, сім’ї загиблих військових, люди з інвалідністю І та ІІ груп і багатодітні родини. Максимальна сума на відновлення одного об’єкта — 200 тисяч гривень.

Далі масштабуємо програму. Щоб допомогу отримали люди, будинки яких були повністю знищені внаслідок російської агресії.

Послуга в Дії працює за принципом, схожим до єПідтримки. Подаєте заяву на виплату за кілька кліків та відкриваєте спеціальну картку єВідновлення в одному з 5 банків-партнерів. Саме на цю картку потім надійдуть кошти, які витратите на будматеріали й ремонтні послуги.

Суму компенсації визначить спеціальна комісія, яку скерує місцева влада. Комісія зафіксує ступінь руйнувань та зробить висновки. Рішення комісії отримаєте в Дії.

Як подати заяву, які критерії, де відкрити картку та інше — зібрали для вас на зручному сайті.

Послугу розробили разом з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури за підтримки проєкту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» та Світового банку.

Також за темою

Механізм компенсації за житло, повністю зруйноване внаслідок російської агресії.

Уряд України підготував проект постанови, якою опрацював механізм компенсації за житло, повністю зруйноване внаслідок ро...
2
78

Примусова паспортизація

Рашисти змушують мешканців окупованого півдня до отримання паспорту країни-терориста.      Як...
3
103

Як оформити пенсію на окупованій території?

 Подати заяву про призначення пенсії можна на веб-порталі ПФУ.  Обираєте пункт меню «Заява на призначенн...
3
143